Главная Новости Коллективы Студии Спортивные секции Музей Кинотеатр О нас Услуги Контакты Отзывы
"Кременчуцькі викрутаси - 2016"
 Вже в шосте Кременчук аплодував колективам з різних куточків України
на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі хореографічного мистецтва “Кременчуцькі викрутаси”, який проводився з 23 по 25 вересня в Палаці культури Центру культури, спорту і дозвілля “Нафтохімік”.
Фестиваль нинішнього року зібрав 17 колективів із багатьох міст України: Полтави, Дніпра, Черкас, Києва, Рівного, Запоріжжя, Одеси, райцентрів Полтавщини: Козельщини, Семенівки, Горішніх Плавнів, Олександрії Кіровоградської області та ін.
У п”ятницю 23 вересня пройшло урочисте відкриття танцювального конкурсу, яке відкрила директор ЦКСіД та засновник фестивалю Л.О.Лукаш.У церемонії відкриття феєричного свята танцю взяли участь й привітали учасників та гостей: мєр Кременчука В,О.Малецький, голова профкому ПАТ “Укртатнафта” В.П.Хоменко та Народний артист України, почесний професор Київського національного університету культури і мистецтв, Член національної спілки хореографів України. Лауреат міжнародних конкурсів.27 років пропрацював солістом Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України імені Павла Вірського. Головний танцмейстер Віденського оперного балу. Володар Золотих медалей: “Золотий фонд нації”, “Людина третього тисячоліття” і “Мистецький олімп”. Кавалер ордена “Святого Станіслава”
Г.М. Чапкіс, який головував у суддівській колегії на цьому фестивалі.
В суботу 24 вересня зранку й до вечора на сцені палацу один колектив змінював інший. Кожна танцювальна композиція була з чудовою хореографією та яскравими і оригінальними костюмами.
Перед членами журі стояло завдання визначити найкращих учасників, тобто — переможців. З такої кількості неймовірно яскравих відточених та поставлених на професійному рівні номерів, вибрати одних із самих кращих
було дуже складно. Та судді справились безпристрасно й справедливо із своїм завданням, оцінюючи виступи з професійної точки зору.
До суддівської колегії було запрошено іменитих майстрів.
Очолював її легендарний Г.М.Чапкіс, про якого ми вже згадали. А також у складі жюрі були: Марія Погоріла — режисер класичного балету, хореограф Київського національного університету театру, кіно та телебачення ім. Карпенкр-Карого, хореограф школи олімпійського резерву з художньої гімнастики школи Дерюгіних. “Топ-100” найкращих танцюристів України ха версією шоу 2Танцюють всі-2”
Сергій Швець-заслужений працівник культури, заступник директора з творчої практики Київського державного хореографічного училища, член правління хореографічної спілки України. Художній керівник ансамблю “Соколята” ПК “Святошин”,м Київ;
Ольга Бігус — заслужений діяч мистецтв України, кандидат мистецтвознавства, доцент, магістр державного управління, завідувач кафедри сучасної хореографії Київського Національного університету культури і мистецтв, член національної спілки хореографів України;
Аліса Тараканова- хореограф, відмінник освіти України. Автор книги і програм по хореографії. Методист вищої категорії відділу утримання зовнішньої освіти інституту інноваційних технологій та утримання освіти міністерства освіти і науки, молоді і спорту України. Нагороджена нагрудним Почесним знаком “Софія Русова” Міністерства освіти і науки, молоді і спорту України.


Підводячи підсумки конкурсу, 25 вересня у неділлю, перш ніж приступити до нагороджень, на сцені палацу культури відбувся гала-концерт. Глядачі іще раз мали нагоду насолодитись найкращими номерами, які були представлені на фестивалі
Було дуже нелегко віддати перевагу комусь одному, адже у кожного із них була своя “родзинка” і своя власна постановка номера, яка підкорювала і глядачів і суддів.
Та, все ж, серед інших особливим професіоналізмом і майстерністю виділився народний ансамбль танцю “Вітамінчик” (м.Київ), керівники Олена і Олег Мельники. Вони й стали володарями Гран-прі. В подарунок за їх перемогу їм було вручено планшет, Диплом фестивалю та приз від мєра Малецького - торт із “солодким” фото нашого міста .
Спеціальний приз від себе особисто вручив голова журі Григорій Чапкіс зразковому ансамблю народного танцю “Щасливе дитинство” (м.Дніпро”)
Керівник — заслужений працівник культури Тетяна Домашенко.
Від директора фестивалю, директора ЦКСіД Лариси Лукаш спеціальний приз отримав народний художній ансамбль народного танцб “Дружба” м.Рівне. Керівник Наталя Дзюбенко.
Усі ці колективи отримали по 1тис. грн.для участі в наступному, сьомому фестивалі “Кременгчуцькі викрутаси”.
Та на цьому нагородження не скінчилися. Було визначено перші місця для колективів різних вікових категорій. Їх зайняли: зразковий ансамбль сучасної хореографії “Іскорка” (м.Дніпро) керівник Ірина Ткач; зразкова хореографічна студія класичного танцю “Ясочка” м.Горишні Плавні кер. Яна Рой: народний театр сучасної хореографії “Фенікс” м.Запоріжжя
кер. Сніжана Лободюк; народний художній ансамбль “Жемчужина” м.Запоріжжя кер Сніжана Зайцева; народний джаз-балет “Антарес” м.Дніпро
кер.Вікторія Міннікова.
Усі ці колективи, а також переможці в номінаціях, отримали цінні подарунки: музичні центри, фени, ваги, праски та інше.
А так, як громадська організація “Оберіг” подарувала кожному учаснику фестивалю, незважаючи за зайняте місце, рюкзачок для взуття, то усі залишилися задоволеними.
Закриваючи фестиваль Л.О.Лукаш, і Г.М.Чапкіс подякували всім керівникам та їх батькам які організували поїздку на фестиваль за те, що вони прищеплюють любов дітей до самого прекрасного — до танцю. А дітям побажали нових конкурсів і перемог.
Григорій Миколайович Чапкіс, даючи високу оцінку фестивалю зазначив, що цей захід , за своєю організацією та масштабністю, має рівень міжнародного, тож пообіцяв зі сцени, що докладе зусиль, щоб у наступному році він таким і був.
А ми надіємося, що в наступному 2017 році на нашій сцені ЦКСіД ми зможемо привітати уже знайомі і такі любимі нами колективи, і багато-багато інших, які вперше завітають на фестиваль-конкурс “Кременчуцькі викрутаси”.
МИ ЧЕКАЄМО НА ВАС З 29 вересня по 1 жовтня 2017 року.

Коллективы
Коллектив "Дуэт"
Коллектив "Зори"
Коллектив "Каламбур"
Коллектив "Лада"
Коллектив "Глория"
Коллектив "Радость"
Коллективы
Коллектив "Мрия"
Коллектив "Каприз"
Коллектив "Народный хор"
Коллектив "Театр"
Студии
Спортивные секции
Футбол
Волейбол
Баскетбол
Плавание
Бодибилдинг
Музей
Кинотеатр
Услуги
Новости
О нас
+38 (05366) 4-15-77 - директор;
+38 (05366) 4-11-15 - художественный руководитель

WebGid.info
Copyright © dosug.webgid.info. Все права защищены