Главная Новости Коллективы Студии Спортивные секции Музей Кинотеатр О нас Услуги Контакты Отзывы
"Кременчуцькі викрутаси-2017"

 

       Яскрава осінь, наповнена сонцем і теплом, в черговий раз подарувала кременчужанам феєрверк незабутнього свята танцю. Уже сьомий рік поспіль, у вересні, відчиняє свої двері Центр культури, спорту і дозвілля “Нафтохімік” Всеукраїнському хореографічному фестивалю ”Кременчуцькі викрутаси”. У цьому році до нас завітали 12 колективів з різних куточків України, а саме: Запоріжжя, Житомира, Києва, Полтави, Миколаєва, Олександрії, Горішніх Плавнів та інших міст.

       Фестиваль традиційно розпочався з урочистого відкриття з ігровими моментами, які ведучий Дмитро Білоград проводив з гостями. Море позитиву та бурхливі оплески викликали привітання директора ЦКСіД і засновника фестивалю Л.О.Лукаш, а також поважних членів журі та гостей. На сцену, разом із Ларисою Олександрівною, були запрошені: голова профспілкової організації ПАТ “Укртатнафта” Василь Петрович Хоменко, народна артистка України, повний кавалер ордена княгині Ольги, нагороджена орденом «За заслуги» 3-го ступеня, директор – художній керівник Дитячої хореографічної школи при Національному заслуженому академічному ансамблі танцю України ім. Павла Вірського з 1992 року, голова журі Валентина Вантух, генеральний директор компаній груп «Турал», засновник Міжнародних фестивалів «Славянский венец» та «Содружие Славянский венец». Гешо Любенов, а також відомий танцюрист і хореограф, викладач і директор київської школи – студії Алли Духової «TODES» Андріс Капіньш.

Після теплих привітань та побажань перемог усім учасникам, гості змогли насолодитись концертом творчих колективів ЦКСіД (господарів свята), а також, танцювальними номерами учасників фестивалю з інших міст, які підготували програму спеціально для цього заходу.

          30 жовтня, зранку, всі в захваті спостерігали, як завзято змагалися творчі колективи у своїй майстерності та професіоналізмі. Кожен танець, який побачили глядачі — це окреме дійство з яскравими костюмами, відточеними рухами, цікавою постановкою та майстерністю виконання. Тому членам журі довелось нелегко приймати рішення щодо визначення переможців. А претендентів на відзнаки було немало.

1 жовтня, після гала-концерту, який складався з найкращих номерів конкурсної програми, відбулося нагородження. Серед відзначених 1 місце в номінації «естрадна хореографія» (6-10 років) зайняли ансамбль “Глорія” (м. Горішні Плавні), ансамбль “Street Balet” (м.Олександрія), ансамбль ”Фенікс” (м. Запоріжжя), (11-14 років) - ансамбль “Глорія” (м. Горішні Плавні). В номінації «сучасна хореографія» (11-14 років) - 1 місце – ансамбль “Street Balet” (м.Олександрія), ансамбль “Фенікс” (м.Запоріжжя), у віковій групі 14-17 років - ансамбль “Глорія” (м.Горішні Плавні). У номінації «народна хореографія» - 1 місце - ансамбль “Вітамінчик” (6-10 років) з м. Києва та ансамбль “Колорит” (14-17років) з м. Житомира.

Порадували своїм виступом і солісти, які подарували чудо-таночки. Журі оцінило виступи Марії Осадчої («сучасна хореографія») - 1 місце, Вікторії Лубченко («естрадна хореографія») - 1місце, Марії Бондаренко («класична хореографія») - 1 місце, Єви Усової та Арини Яригіної («сучасна хореографія») - 1місце. В номінації «дует» - Софія Ганда та Марія Бондаренко розділили 1 місце з Богданом Пузаном та Анастасією Борисік.

Позаяк усі колективи мали майже один - високий - рівень виконання, члени журі ухвалили - Гран-прі не вручати. Та ображених на цьому святі не було. Всі учасники фестивалю отримали нагороди від організаторів “Кременчуцьких викрутасів”, а переможцям дісталися ще й цінні подарунки.

Сюрпризом цього року стало вручення грошових сертифікатів (у валюті) членом журі Гешо Любеновим на участь у Міжнародному фестивалі “Славянский венец”, який проводитиметься в Болгарії наступного року. Вони дісталися «Вітамінчику», «Феніксу», «Глорії» та «Вуличному балету».

Всеукраїнський хореографічний фестиваль ”Кременчуцькі викрутаси-2017” відійшов в історію, але незабутні враження залишилися у нас, організаторів. Ми вдячні всім, хто приїздив до нас, і надіємось побачитись знову в наступному році, а також раді будемо знайомству з новими колективами.

Чекаємо на вас у 2018 році! Фестиваль буде проводитись 27 - 29 квітня. До зустрічі!!!

Коллективы
Коллектив "Дуэт"
Коллектив "Зори"
Коллектив "Каламбур"
Коллектив "Лада"
Коллектив "Глория"
Коллектив "Радость"
Коллективы
Коллектив "Мрия"
Коллектив "Каприз"
Коллектив "Народный хор"
Коллектив "Театр"
Студии
Спортивные секции
Футбол
Волейбол
Баскетбол
Плавание
Бодибилдинг
Музей
Кинотеатр
Услуги
Новости
О нас
+38 (05366) 4-15-77 - директор;
+38 (05366) 4-11-15 - художественный руководитель

WebGid.info
Copyright © dosug.webgid.info. Все права защищены